Uitslagen LRCN Kampioenschapsclubmatch 2014

Er zijn foto's gemaakt door Ellen van Dijk die op de site MIJNALBUM zijn geplaatst. U kunt ze HIER vinden. 

 

Op onze Facebook pagina kunt u ook kijken naar een gedeelte van de lezing dat gegeven is door dhr. dhr. G.Morsiani.

 

Keurmeester: dhr. G.Morsiani (I)

Ga direct naar:
Klasssen Beste
Reuen Babyklas BOB, Beste reu, Clubwinnaar 2014
Reuen Puppyklas Beste Baby
Reuen Openklas Beste Puppy
Reuen Jeugdklas Beste veteraan
Reuen Tussenklas Beste Koppel
Reuen Fokkersklas Beste Fokkersklas
Reuen Kampioensklas Beste Nakomelingen
Reuen Veteranenklas Beste hoofd
Teven Babyklas Beste vacht
Teven Puppyklas  
Teven Openklas  
Teven Jeugdklas  
Teven Tussenklas  
Teven fokkersklas  
Teven Kampioenklas  
Teven Veteranenklas  

 


 

BOB, Beste reu, Clubwinnaar 2014

Orso della Cascinetta

 


Beste Baby

Quintina della Taparina


Beste Puppy

Rozebottel’s Mc Muffin


Beste veteraan

Lisa dei Silvanbull VDHES07-08 BDSS09 UMLAGWS11


Uitslagen volgorde catalogus:

 

 

Reuen Babyklas

 

1.         Aan’t Voorstik Fino

ABSENT


Reuen Puppyklas

 

2.         Blue Uno Berg en Boom

          VEELBELOVEND

 

3.         Branco Uno Berg en Boom

          VEELBELOVEND

 

4.         Illico Presto de la Foret Des Hauts de Galgals

            1 VEELBELOVEND

 

5.         Nina’s Giuseppe de Wollige Hond

            4 VEELBELOVEND

 

6.         Nina’s Nobel Carlo de Wollige Hond

          2 VEELBELOVEND

 

7.         For-Nico de Lange Jaap

          VEELBELOVEND

 

8.         Solipse Boccaccio

            3 VEELBELOVEND


Reuen Openklas

 

9.         Comes Cordis Wum

          UITMUNTEND

 

10.       Emmroche Barolo at Princhetts

          ABSENT

 

11.       Tymon de Wollige Hond

          UITMUNTEND

 

12.       Oso

          UITMUNTEND

 

13.       Orso della Cascinetta

          1 UITMUNTEND, Beste reu, CAC, BOB en Clubwinnaar

 

14.       Emmroche Bartolomeo

          UITMUNTEND

 

15.       Typical Ristretto di Latte

          4 UITMUNTEND

 

16.       Gleska For Kicks

          3 UITMUNTEND

 

17.       Tornado Clementina v.’t Wie Dachie

          2  UITMUNTEND


Reuen Jeugdklas

 

18.       Gladiator dei Boschi d’Oro

          UITMUNTEND

 

19.       Italian Sunrise de L’Empyree

          ZEER GOED

 

20.       Hurricane del Fatalbecco

          3 UITMUNTEND

 

21.       Grappa (Pietro)

          ZEER GOED

 

22.       Sanyu del Tesoro d’Oro

          ZEER GOED

 

23.       Argo

          1 UITMUNTEND

 

24.       Peppo

          ZEER GOED

 

25.       Rozebottel’s Lucky Strike

          UITMUNTEND

 

26.       Barney vom Wapelstern

           4 UITMUNTEND

 

27.       Regun Mango

           2 UITMUNTEND

 

80.       Massimo Augusto di Amici Eterna

          ZEER GOED


Reuen Tussenklas

 

28.       Leonardo di Amici Eterna, BJK

          1 UITMUNTEND


 

Reuen Fokkersklas

29.       Rozebottel’s Big Spender, HRCH,NLJCH13,VDHJCH13

            1 UITMUNTEND, res. CAC


 

Reuen Kampioensklas

 

30.       Accompagnatore James Dean, VDH Ch., Lux Ch.

          UITMUNTEND

 

31.       Giorgio di Sole e Terra, B.Ch.

           UITMUNTEND

 

32.       Lorenzo della Taparina, ITCH

          2 UITMUNTEND

 

33.       Comes Cordis Othello, VDHCH.

            3 UITMUNTEND

 

34.       Quintinos Tranquillo, NJK12

           4 UITMUNTEND

 

35.       Dario di Casa Cleo, NL Ch., VDH Ch., Bel. Ch., Lux Ch., Dk. Ch. Fin. Ch. ISH Ch. EW, ’08-’09, NL Ch. ‘08, BDSJS ‘08, W ’09.

           1 UITMUNTEND

 

36.       Cesare

           ABSENT


Reuen Veteranenklas

 

37.       Quasimodo del Monte della Dea, Fin. Ch.,

          2 UITMUNTEND

 

38.       Toshiko’s Tru-Pri Rampen Arne Ottar, NUCH, VDHVCH.

           1 UITMUNTEND


Teven Babyklas

39.       Quintina della Taparina

          1 VEELBELOVEND, BESTE BABY


Teven Puppyklas

 

40.       Lagotterie Cirino Tessy

          2 VEELBELOVEND

 

41.       Nina’s Nobel Nellie de Wollige Hond

          3 VEELBELOVEND

 

42.     Brindi Uno Berg en Boom

          VEELBELOVEND

 

43.       Rozebottell’s Mc Muffin

          1 VEELBELOVEND, beste puppy

 

44.       Alice Jack of Spades

          BELOVEND

 

45.       Lagotterie Cirino Cira

            VEELBELOVEND

 

46.       Rozebottel’s Mc Flurry Oreo

            VEELBELOVEND

 

47.       Amy Jack of Spades

            BELOVEND


Teven Openklas

48.       Elsjefiederelsje de Lange Jaap NJK12

          ABSENT

           

49.       Rozebottel’s Brindisi

          4 UITMUNTEND

 

50.       Elena Donna Casa La Vita

          ZEER GOED

 

51.       Adele vom Wapelstern, VDHJCH, EJSVDH11

          2 UITMUNTEND

 

52.       Emmroche Borghesa at Timtaurn

          UITMUNTEND

 

53.       Typical Nocciola di Latte

          UITMUNTEND

 

54.       Assanova Cassandra

          3 UITMUNTEND

 

55.       Assanova Sicila Silea

          ZEER GOED

 

56.       Accompagnatore Jeniffer Lopez

          1 UITMUNTEND


Teven Jeugdklas

 

57.       Rozebottel’s Peppermint Patty

          3 UITMUNTEND

 

58.       Milya

            1 UITMUNTEND, CAC, Beste Teef

 

59.       Gleska Miss Fortune

            4 UITMUNTEND

 

60.       Rozebottel’s Betty Boop

          UITMUNTEND

 

61.       Comes Cordis Xenia

            UITMUNTEND

 

62.       Yduns Blie Orchid for Timtaurn

            UITMUNTEND

 

63.       Iluminata de L’Empyree

            UITMUNTEND

 

64.       Manolo di Sole e Terra

            2 UITMUNTEND

 

65.       Sempre Diretto Amelie

            UITMUNTEND

 

66.       Mimi Josephina di Amici Eterna

            ZEER GOED


Teven Tussenklas

 

67.       Nittini’s Bacca per Amor Mio

           1 UITMUNTEND, res.CAC

 

68.       Limo di Amici Eterna

          ZEER GOED

 

69.       Gingercreek Truffle Perfect Toffe

          3 UITMUNTEND

 

70.       FATA

          4 UITMUNTEND

 

71.       Bella Rosa Living Next Door

          ZEER GOED

 

72.       Marchesina di Sole e Terra

          2 UITMUNTEND


Teven fokkersklas

73.       Rozebottle’s Bubble Guppy

            1 UITMUNTEND


Teven Kampioenklas

74.       Accompagnatore Janet Jackson, VDH CH.

          2 UITMUNTEND

75.       Juno di Sole e Terra, B. CH

          3 UITMUNTEND

 

76.       Enya dei Boschi d’Oro

          1 UITMUNTEND

 

77.       Folletti di Tartufo Ambra, VDHJCH., VDHCH.

          4 UITMUNTEND


Teven Veteranenklas

 

78.       Gaestencanna cia at emmroche

2 UITMUNTEND

 

79.       Lisa dei Silvanbull VDH Ch., VDH ES’07-’08, BDSS ‘09

          1 UITMUNTEND, BESTE VETERAAN


 

Beste Koppel

Comes Cordis Othello – Adele vom Wapelstern


 

Beste Fokkersklas

di Amici Eterna


Beste Nakomelingen

di Amici Eterna


Beste hoofd

Gleska For Kicks


Beste vacht

Quintinos Tranquillo

 


Select Your language
 
 Dutch     English   
Active: English