Uitslagen LRCN Kampioenschapsclubmatch 2013

Er zijn foto's gemaakt door Lisanne Adams die in de foto gallerij zijn geplaatst. U kunt ze HIER vinden. 

 

Keurmeester: dhr. Alfons Simons (NL)

 

BOB, Beste Teef, Clubwinnaar 2013

Rozebottel’s Grappa, FCI-EJW’11, NJK’11, FCI-CJW’11, VDHJK’11, NLCh., SK.Ch.,SE.Ch., Lux.Ch.

 

BOS, Beste Reu Comes Cordis Othello VDH Ch.

 

Foto © Lisanne Adams

  

Beste Baby Gingercreek Truffle Perfect Toffe

 

 Foto © Lisanne Adams

 

Beste Puppy Bino Quasimodo Living Next Door

 

 Foto © Lisanne Adams

 

Uitslagen volgorde catalogus:

 

Reuen Babyklas

1.         Rozebottel’s Lucky Luke

1 VEELBELOVEND

 

Reuen Puppyklas

2.         Beau Quasimodo Living Next Door

2 VEELBELOVEND

 

3.         Bino Quasimodo Living Next Door

1VEELBELOVEND, BESTE PUPPY

 

Reuen Openklas

4.         Tornado Clementina v. ‘t Wie Dach-ie

3 ZEER GOED

 

5.         Quintinos Tranquillo NJK ‘12

2 ZEER GOED

 

6.         Gleska for Kicks

4 ZEER GOED

 

7.         Comes Cordis Othello VDH Ch.

1 UITMUNTEND, CAC, BESTE REU

 

Reuen Jeugdklas

8.         Comes Cordis Wum

ZEER GOED

 

9.         Typical Dolce Gusto di Latte

ZEER GOED

 

10.       Typical Ristretto di Latte

4 UITMUNTEND

 

11.       Rozebottel’s Big Spender

1 UITMUNTEND, JCAC, RES. CAC

 

12.       Orian v.d. Vliegende Kiep

ABSENT

 

13.       Typical Volluto di Latte

3 UITMUNTEND

 

14.       Saltelante Reno-Tosca

GOED

 

15.       Teun de Wollige Hond

ZEER GOED

 

16.       Rozebottel’s Candy Man

ZEER GOED

 

 

Reuen Tussenklas

17.       True Line’s Crispino

1 UITMUNTEND

 

 

Reuen Kampioensklas

18.       Accompagnatore James Dean, VDH Ch., Lux Ch.

3 ZEER GOED

 

19.       Dario di Casa Cleo, NL Ch., VDH Ch., Bel. Ch., Lux Ch., Dk. Ch. Fin. Ch. ISH Ch. EW, ’08-’09, NL Ch. ‘08, BDSJS ‘08, W ’09.

1 UITMUNTEND

 

20.       Quasimodo del Monte della Dea, Fin. Ch.,

ABSENT

 

21.       Cesare

2 ZEER GOED

 

 

Teven Babyklas

22.       Gingercreek Truffle Perfect Toffe

1 VEELBELOVEND, BESTE BABY

 

23.       Rozebottel’s Bubble Guppy

2 VEELBELOVEND

 

24.       Lakeside Pride Chéva

3 VEELBELOVEND

 

 

Teven Puppyklas

25.       Bella Rosa Living Next Door

1 VEELBELOVEND

 

 

Teven Openklas

26.       Accompagnatore Janett Jackson

3 UITMUNTEND

           

27.       Romakome Barbara di Barnaba

GOED

 

28.       Asanova Cassandra

ZEER GOED

 

29.       Snooper Dogs Dandie

2 UITMUNTEND

 

30.       Lea Nila van ‘t Wie Dach-ie

1 UITMUNTEND

 

31.       Tio Babe’s Florentina Speranza

GOED

 

32.       Tartoriccio France Vanni

ZEER GOED

 

33.       Tio Babe’s Nynkes-Bionda

ABSENT

 

34.       Rosa Clementina v. ‘t Wie Dach-ie

4 UIMTUNTEND

 

35.       Xaria Nina of the Kakaponest

ZEER GOED

 

 

Teven Jeugdklas

36.       Fata

4 UITMUNTEND

 

37.       Typical Nocciola Di Latte

1 UITMUNTEND, JCAC, Res. CAC

 

38.       Limo di Amici Eterna

GOED

 

39.       Freya

ZEER GOED

 

40.       Adele vom Wapelstern VDH JCh.

2 UITMUNTEND

 

41.       Comes Cordis Violet

3 UITMUNTEND

 

42.       Aleska vom Wapelstern

GOED

 

43.       Vienna Clementina v. ‘t Wie Dach-ie

UITMUNTEND

 

44.       Saltelante Firoa Tosca

ZEER GOED

 

 

Teven Tussenklas

45.       Fresca Donna Casa la Vita

3 ZEER GOED

 

46.       Elsjefiedereisje de Lange Jaap NJK ‘12

4 ZEER GOED

 

47.       Hind de la Foret Des Hauts De Galgals

2 ZEER GOED

 

48.       Sissy

1 ZEER GOED

 

49.       Anelot Rosa Living Next Door

ZEER GOED

 

 

Teven Kampioenklas

50.       Comes Cordis Caramella VDH Ch., Lux.Ch.

3 ZEER GOED

 

51.       Rozebottel’s Grappa, FCI-EJW’11, NJK’11, FCI-CJW’11, VDH-JK’11, NLCh., DK.Ch., SE.Ch., Lux.Ch.

1 UITMUNTEND, CAC, BOB, CLUBWINNAAR 2013

 

52.       Lakeside Pride Agnello NJK, NL Ch.

2 ZEER GOED

 

53.       Comes Cordis Fortuna VDHCh., Int.Ch., BDSS

2 UITMUNTEND

 

 

Teven Veteranenklas

54.       Giada Moscato van de Vliegende Kiep

2 ZEER GOED

 

55.       Lisa dei Silvanbull VDH Ch., VDH ES’07-’08, BDSS ‘09

            1 UITMUNTEND, BESTE VETERAAN

 

 

Beste Koppel

Comes Cordis Othello – Adele vom Wapelstern

 

Beste Fokkersklas

Typical

 

Beste Nakomelingen

Snooper Dogs Dandie

 


Select Your language
 
 Dutch     English   
Active: Dutch

Wij zijn een door de Raad van Beheer erkende rasvereniging.