Onze kampioenen!!

 

 

Dario di Casa Cleo   

 

Duits VDH jeugd kampioen 2008
Nederlands Jeugd Kampioen 2008
Nederlands kampioen 2009
Duits VDH kampioen 2009
Luxemburgs kampioen 2010
Iers kampioen 2009
Deens Kampioen 2009
Fins kampioen 2009
Clubwinnaar LCN 2008 - 2009
Amsterdam winner 2009
Europees winner 2009
Bundes jeugd sieger 2008
Bundessieger 2009
Deens winner 2009
Rheinlandsieger 2009 -2010 - 2011
Golden winner 2009
Saarlandsieger 2009

 

 

 Eigenaar: Katrien van Gemert
Leunisdijk 53
5296 KX Esch
+316-18515821
 Fokker:     Luciano Landi
Imola
Italië

 


Mintaka   

 

Nederlands Kampioen
Belgisch Kampioen 

 

 Eigenaar: Katrien van Gemert
Leunisdijk 53
5296 KX Esch
+316-18515821
 Fokker:     Beatrice Doria
Genova
Italië

 


 

 

Dorbea Alnilam Star Light   

Nederlands jeugd kampioen 2009
Duits VDH jeugd kampioen 2009
Iers jeugd kampioen 2009
Europees Jeugd Winner 2009
Nederlands Kampioen
Duits VDH kampioen

 

 

 Eigenaar: Katrien van Gemert
Leunisdijk 53
5296 KX Esch
+316-18515821
 Fokker:     Beatrice Doria
Genova
Italië

 



Luca (FIGLIO v.d. STILLE JAGER)  

Winner 2010
Nederlands kampioen 2011 

 Eigenaar: Johan Verweij en Jongki Tan
Tapijtschelp 83
1112 DZ   Diemen
(020) 69 50 104  
 
 Fokker:     Jort Kooijman
Kennel :De Stille Jager
Bergstrasse in Sefferweich (Duitsland)
 

 

Giorgio di Sole e Terra  

CAC/CACIB/BOB
Belgisch Kampioen
 

 Eigenaar: Dirk en Carine Van Hulle - Cattellion
Hendrik Van Veldekstraat 17
2170 Merksem
België
 
 Fokker:    

Mark Wouters
België

Tel. +32-476790637
 


 

Lagotterie Baltico-Fredo  

Jeugdwinner 2009 
Nederlands Jeugdkampioen 2010
VDH-Europajugendsieger 2010
Duits Jeugd-Kampioen (VDH) 2010
Jugend sieger Saarbrucken 2010
Golden Winner 2010
Brussels Winner 2010
Nederlands Kampioen 2011
Belgisch Kampioen 2011
Internationaal Kampioen 2011
Duits Kampioen (VDH) 2011
Zwitsers Kampioen (2012)
Winner 2012 
Oostenrijks Kampioen (2012)

 

 Fokker: P.A.M. van der Voorn-Genemans
Buitenlust 31
4003 VA Tiel
(0344) 61 34 31 


 

 

Romakome Duchessina Tima

Nederlands Kampioen
Belgisch Kampioen
Luxemburgs Kampioen

 

 Fokker: Greet Los
Oosterstraat 15
3971 AN Driebergen-Rijsenburg
(0343) 52 02 76 

 


Comes Cordis Allegro


Luxemburgs Jeugdkampioen 2003
Bundes Jugendsieger 2003
Res Winner 2003
Winner 2004
Nederlands Kampioen 2004
VDH Europ Sieger 2005
Luxemburgs Kampioen 2005
Clubwinnaar 2005
Winner 2005
Duits Kampioen 2006
LRCN Clubwinnaar 2006
Europees Kampioen 2007
Kroatisch Kampioen 2007
 

Fokker:
Ute en Eberhard Ruoff
Obermuehle 
37281 Wanfried-Voelkershausen
Duitsland
 
Eigenaar:  Daan en Giena v.d. Weide
Krommewijk 12
7911 TE Nieuweroord
(0528) 34 43 83

 




Flavio Clementina v.t. Wie Dach-ie


Nederlands Kampioen 2009
Duits Jeugd Kampioen 2008
VDH Europa Jugendsieger 2008
Rheinlandjugendsieger 2008

Nederlands jeugdkampioen 2008
 

 Fokker:  Daan en Giena v.d. Weide
Krommewijk 12
7911 TE Nieuweroord
(0528) 34 43 83

 

Tio Babe’s Ecco Tosca


Jeugdwinner en winster 2007
Nederlands kampioen 2008
 

 

 Eigenaar:
Nynke Wever- Woudstra
Venelaan 44
8313 AA Rutten
 
 Fokker:
Ineke Mielekamp
St. Victorstraat 15
6654 AV Afferden (bij Nijmegen)
(0487) 70 71 06

 

Gleska Goody Goody

 


Italiaan Kampioen
Nederlands  Kampioen 
Sloveens  Kampioen 
Belgisch  Kampioen 
Fins  Kampioen 
Zweeds  Kampioen 
Luxemburgs  Kampioen 
Nordic  Kampioen 
Internationaal  Kampioen 
Clubwinnaar LCN 2010, 2012
FCI- Europees Winner 2010
Wereld Jeugd Winner 2010
Bundessiegerin 2010
Fins winner 2011
Nordic winner 2011
Europasiegerin 2012


 

 Eigenaar:
Katrien van Gemert
Bergenshuizensestraat 9
5262 LL Vught
Nederland
tel. +31 6 18515821
 
 Fokker:
Camilla Bäckman & Ragnar Olofsson
Ljugarn, Zweden

 


Select Your language
 
 Dutch     English   
Active: Dutch

Wij zijn een door de Raad van Beheer erkende rasvereniging.